Digiproma Kurumsal

Ayrıcalıklar

 

Tercihiniz Digiproma ise sahip olacağınız bazı ayrıcalıklar olacaktır;


Toplumların görsel disipline olan isteği artıyor. Televizyonlar HD kalitesinde yayın yapıyor, cep telefonları yüksek çözünürlülükte fotoğraf çekiyor, reklamcılık her geçen gün daha iyi ve yaratıcı hale geliyor. Toplum istekleri doğrultusunda görsel kalitesi yüksek inovatif web sayfaları lüks değil şart haline geliyor. Dijitalleşen dünyada yerinizi doğru almak için Digiproma’yı seçin.


Digiproma sadece bir web tasarım şirketi değil, dijital pr ve dijital marketing ajansıdır, bu yüzden web tasarım yaparken size 360 derece çözümler sunar, geleneksel reklam ajansınızla uyum içinde çalışır, ihtiyaçlarınız doğrultusunda aynı konseptte hazırlanmış, Logo Tasarımı, Katalog, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Metin Yazarlığı hizmeti de sunar. Üstelik bunu ek hizmet olarak değerlendirdiğimiz için yüksek fiyatlara değil düşük maliyetlere sunar.


Digiproma kendi bünyesinde kurulmuş çağın gerekliliklerine uyumlu teknik araç gereçlerle donatılmış fotoğraf stüdyosuna sahiptir. Yine kendi bünyesinde çalışan alanında uzman fotoğraf sanatçıları ile ürün, hizmet ve kurumsal fotoğraf ihtiyaçlarınız için markanıza hizmet vermeye hazırdır.


Firmamıza ait internet projeleri ve e-ticaret sistemlerine sahibiz. Bu alanda sadece geliştirici değil aynı zamanda girişimciyiz. Bu durum sizi daha iyi anlamamıza ve tecrübelerimizi sizin için geliştireceğimiz yazılım ve projelerinize aktarmamıza imkânı sağlar.


Kendimizi geliştirmeye çok öneme veriyoruz! Çalışma arkadaşlarımız dönemsel olarak google semineri, dijital pr kursları, sosyal medya ve dijital iletişim kurslarına katılır, dijital medya ve teknoloji ile ilgi konferans ve gelişmeleri yakından takip ederler. Bu alandaki bilgi ve yenilikleri çalışmalarımıza uygularlar.


Kendi bünyemizde sertifikalı digital pr ve sosyal medya uzmanı bulundurmaktayız. Reklam çalışmalarınız işin profesyonelleri tarafından yürütülür.


Digiproma size; hızlı, rafine, navigasyonu basit, amacına uygun web tasarım hizmeti sunar. Web tasarım öncesi iş planlamasını yaparken, projenin temelini güçlü ve uzun ömürlü olması üzerine kurar inovatif, markasını taşıyan kaliteli içeriğe sahip web tasarım üretmeyi amaçlar. Hazır bir kod ya da program kullanılmaz. Tamamen sizin sitenizin özellikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış markanıza özel görsel ve programlama kullanılır.


Markanızın dijitalleşen ticarete ayak uydurması için fikir ve öneriler sunuyoruz. Firmanızın bu alandaki gelişimini kendi başarımız olarak görüyoruz.

Graphicom Twitter Facebook