Web Tasarım

Web Tasarım

 

Web Tasarım ve Digiproma:

Varlık yönetiminin önemi yitirdiği, itibar yönetiminin öneminin arttığı bir çağda yaşıyoruz ve Avrupa’nın 7. Büyük internet popülasyonuna sahibiz, ülkemizde internete olan ilgi ve dijital mecraların büyüme hızı, web tasarımda doğru, amacına uygun, hedefleri olan, bilinçli tasarlanmış web tasarım ile kaliteli web sayfalarına sahip olmayı kaçınılmaz hale getiriyor. Tüketicilerin bilinçlendiği yeniçağın, yeni pazarın da hedef kitlenizin karşısına doğru web tasarım ile çıkın.


Web tasarım; genel olarak satışa dayalı bir pazarlama yöntemi değildir, ancak web sayfanızın en önemli faydası iletişimin sürekliliğini sağlaması ve itibar yönetimine katkı sağlamasıdır. Kaliteli bir web tasarım ile web sayfanız dijital mecradaki kurumsalınız, markanızın bu alandaki en kuvvetli temsilcisidir.

Almak istediğiniz hizmet ne olursa olsun Web Tasarım, Tanıtım Sayfaları, Portal Siteler, E-ticaret Çözümleri, Domain – Hosting, doğru web tasarım hizmeti almanız; mass üzerinde etki alanınızı ve iletişiminizi arttırır, data toplamanıza yardımcı olur, strateji belirlemenize katkı sağlar ve size istatistikler sunar.

Digiproma size; hızlı, rafine, navigasyonu basit, amacına uygun web tasarım hizmeti sunar. Web tasarım öncesi iş planlamasını yaparken, projenin temelini güçlü ve uzun ömürlü olması üzerine kurar inovatif, markasını taşıyan kaliteli  içeriğe sahip web tasarım üretir.

Digiproma bir web tasarım şirketi değil, dijital pr ve dijital marketing ajansıdır, bu yüzden web tasarım yaparken size 360 derece çözümler sunar, geleneksel reklam ajansınızla uyum içinde çalışır, ihtiyaçlarınız doğrultusunda aynı konsepte hazırlanmış, Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Metin Yazarlığı, Katalog hizmeti de sunar. Siz; tek marka temsilcisi ile web tasarım dahil olmak üzere tüm konularda iletişimde olursunuz, bizde verdiğimiz hizmetin kapsamı nedeniyle mutlu oluruz.

Graphicom Twitter Facebook